Merkez Elektrik Hakkında

Firmamız 35 yıldan beri elektrik tesisat, taahhüt, talep, proje, ruhsat, AG.OG. tesisleri, elektrik altyapı tesisleri, makine ve elektrik projeleri, işyeri ruhsatları, aydınlatma, tranşe, ve seslendirme tesisatı işlerinde hem taahhüt hem müşavirlik hizmeti vermektedir.

Merkez Elektrik Mühendislik olarak; Mühendislik, Müşavirlik, Danışmanlık, Enerji Yöneticiliği, Enerji Verimliliği Danışmanlığı, SMM Hizmetleri, Elektrik Tesisat-Taahhüt-Proje ve Uygulamaları, Test-Ölçüm Hizmetleri, Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu, Topraklama Ölçüm Hizmetleri, Elektrik İç Tesisleri Denetimi, Enerji Kimlik Belgesi, Trafo Merkezi Kurulumu, Trafo Periyodik Bakımları, Elektrik Pano Kurulumu, Kompanzasyon Pano Bakımları, A.G-O.G Tesisleri, Enerji Nakil Hatları ve Aydınlatma Tesisleri alanlarında tüm yetki ve belgelere sahip uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Meslek odalarından EMO’ ya SMM (Serbest Müşavir Mühendis) olarak, ETO’ ya ise Yetkili Elektrik Fen Adamı olarak kayıtlı olan firmamız vermiş olduğu hizmetlerde gerekli tüm kurum ve kuruluşlara üyedir. Ayrıca firmamız BEDAŞ ve AYEDAŞ ’a kayıtlı yetkili elektrik firmasıdır.

Hizmetlerimiz

Menü