HAKKIMIZDA

Değerli Müşterimiz;

Firmamız 1985 yılında Yetkili Elektrik Fen Adamı Orhan TELCİ tarafından Merkez Elektrik adıyla kurulmuştur.

Kurulduğu günden beri elektrik tesisat, taahhüt, talep, proje, ruhsat, abonelik, A.G-O.G tesisleri, elektrik altyapı tesisleri, makine ve elektrik projeleri, işyeri ruhsatları, aydınlatma tesisleri, tranşe ve seslendirme tesisatı işlerinde hem taahhüt hem müşavirlik hizmetleri vermiştir.

Merkez Elektrik adıyla kurulan firmamız Elektrik-Elektronik Mühendisi Recep Tayyip TELCİ ile Merkez Elektrik Mühendislik adını alarak 35 yıllık tecrübesine mühendislik alanındaki faaliyetlerini de eklemiş ve hizmet alanlarını genişletmiştir.

Merkez Elektrik Mühendislik olarak; Mühendislik, Müşavirlik, Danışmanlık, Enerji Yöneticiliği, Enerji Verimliliği Danışmanlığı, SMM Hizmetleri, Elektrik Tesisat-Taahhüt-Proje ve Uygulamaları, Test-Ölçüm Hizmetleri, Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu, Topraklama Ölçüm Hizmetleri, Elektrik İç Tesisleri Denetimi, Enerji Kimlik Belgesi, Trafo Merkezi Kurulumu, Trafo Periyodik Bakımları, Elektrik Pano Kurulumu, Kompanzasyon Pano Bakımları, A.G-O.G Tesisleri, Enerji Nakil Hatları ve Aydınlatma Tesisleri alanlarında tüm yetki ve belgelere sahip uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Meslek odalarından EMO’ ya SMM (Serbest Müşavir Mühendis) olarak, ETO’ ya ise Yetkili Elektrik Fen Adamı olarak kayıtlı olan firmamız vermiş olduğu hizmetlerde gerekli tüm kurum ve kuruluşlara üyedir. Ayrıca firmamız BEDAŞ ve AYEDAŞ ’a kayıtlı yetkili elektrik firmasıdır.

Merkez Elektrik Mühendislik; 35 yıllık bilgi ve tecrübesini her gün yenilenen teknoloji ışığında güçlendirerek en yenilikçi çözümleri üretmeye ve siz değerli müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Recep Tayyip TELCİ
Elektrik-Elektronik Mühendisi

Enerji Yöneticisi

EKB Uzmanı

Menü